ZÜMRÜT PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT VE SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Ataşehir Ferhatpaşa Mah. 81. Sok. 4 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6613700DİĞER FİRMALAR

  • TOHUM GÜBRE Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. 18 Koza Plaza B Blok K:5 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4383868
  • HEDEF PEYZAJ Adres : Oruçreis Mah. Vadi Cad. 61 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4380779
  • BAHAR PEYZAJ Adres : Esenler Mah. Cengiz Dilek Sok. 2 B Blok K:2 D:18 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5198577

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Bir yorum bırakın